Агентство перекладів у Києві й Україні

Бюро перекладів GOLDEN TIME — це колектив висококваліфікованих перекладачів і лінгвістів, які надають професійні послуги письмового та усного перекладу, а також перекладу аудіо та відео інформації. Переваги бюро перекладів GOLDEN TIME:

 1. Переклад текстів різної тематики для приватних та юридичних осіб, а також для державних установ. Ми здійснюємо переклади з понад 45 іноземних мов.
 2. Швидкість. Ми раді допомогти, якщо вам потрібен терміновий переклад. Будь який обсяг можна перекласти в стислі терміни без втрати якості. При цьому швидкість досягається завдяки розбивці документа на кілька частин і одночасній роботі декількох перекладачів, під’єднаних до єдиної термінологічної бази документів.
 3. Експертна оцінка. Наше бюро перекладів спрацює з перекладачами - носіями мови а також з фахівцями відповідної галузі, які оперативно надають експертну консультацію.

Зручне розташування офісу на лівому березі (400 метрів від ст. м. Лівобережна) дозволяє без зусиль дістатися практично з будь-якої точки міста.

[contact-form-7 id="882" title="Відправити заявку_Гл"]

 
НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАШІ КЛІЄНТИ:
Нашими клієнтами є компанії, банківські та державні установи України та інших країн європейського континенту. Наша команда завжди прагне й розширює свою географію.
 
ПОСЛУГИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ GOLDEN TIME У КИЄВІ

Ми пропонуємо такі послуги:

 • Письмовий переклад технічної документації на будь-яку тематику;
 • Переклади та нотаріальне засвідчення документів протягом одного дня!
 • Апостиль та легалізація документів;
 • Усний послідовний і синхронний переклад;
 • Екскурсії Києвом та Україною;
 • Послуги гіда-перекладача;
 • Зустріч в аеропортах, трансфер, супровід іноземних гостей;
 • Переклади переговорів та конференцій.

Також надаємо послуги термінового проставлення апостилю та консульської легалізації документів, послуги з перекладу фінансової/економічної звітності та стандартних текстових документів.

Тільки в нашому бюро перекладів ви можете замовити переклад ваших документів (паспорти, свідоцтва, дипломи, атестати та ін.) з нотаріальним посвідченням протягом одного дня, а то й впродовж години!

Бюро перекладів надає допомогу у веденні міжнародного бізнесу, на вигідних умовах надаючи лінгвістичні послуги підприємствам та фірмам, що співпрацюють з іноземними компаніями.

Бюро перекладів GOLDEN TIME - це злагоджена робота дружного колективу кваліфікованих перекладачів і лінгвістів. Тільки працюючи з агентством GOLDEN TIME, ви можете бути упевнені в якості отриманих послуг.

 
[contact-form-7 id="3225" title="Обратный звонок UA"]
 
?????????