Апостиль диплому

Сьогодні для українських абітурієнтів та студентів відкриті двері вищих навчальних закладів по всьому світу. Проте для того, щоб вступити до навчального закладу за кордоном, необхідно апостилювати або легалізувати документ про освіту, виданий на території України (атестат, диплом).

apostille na dyplom

У тому випадку, якщо держава не є підписантом Гаазької конвенції від 5 жовтня 1962 року, необхідно здійснити легалізацію диплома. Проте, якщо держава є підписантом цієї Конвенції, буде достатньо апостилювати документ. Апостилювання є спрощеною процедурою легалізації. Апостиль на дипломи проставляється Міністерством Освіти України. Слід зауважити, що апостилювати можливо лише оригінал диплома! Бюро Golden Time пропонує професійний супровід і допомогу в проставленні апостиля на дипломи, з подальшим перекладом та нотаріальним засвідченням.

Варто врахувати, що апостилювання та легалізації не потрібні для країн, що підписали з Україною угоду про правову взаємодопомогу. Це - країни Балтії, країни СНД, Угорщина, В'єтнам, Китай, Польща, Чехія (список може змінюватися - уточнюйте перелік країн у нашого менеджера з питань апостилювання та легалізації).

Особливості легалізації дипломів

У тому випадку, якщо диплом надаватиметься на території держави, що не є підписантом Гаазької конвенції, є необхідною його легалізація. Легалізація диплома, на відміну від інших офіційних документів,     має свої особливості: обов'язковою вимогою є супровідний лист від навчального закладу з підтвердженням факту навчання пред’явника в такому ВНЗ. Такий лист оформляється на бланку навчального закладу, підписується ректором та засвідчується печаткою.

Апостилювання документів

У разі апостилювання диплома, процедура спрощується, а в разі звернення до бюро Golden Time проставити апостиль можна і в найкоротші терміни. Більшість клієнтів замовляють переклад з апостилем саме у нас, оскільки ми цінуємо ваш час і надаємо високоякісні послуги. Наш менеджер з питань апостилювання та легалізації професійно проконсультує вас і допоможе з оформленням всіх документів.

Отже, для апостилювання диплома вам необхідно надати тільки оригінал документа. В разі легалізації вам додатково необхідно надати супровідний лист на бланку навчального закладу, а також нотаріально засвідчене доручення на нашого працівника.

Терміни

Терміни апостилювання дещо відрізняються залежно від зразка диплома:

Дипломи нового зразка:

Апостилювання здійснюється протягом 1 - 2 робочих днів, (якщо апостиль потрібен терміново, вам необхідно подати нам диплом до 16: 00). Проставлення апостиля в звичайному порядку забирає 10 робочих днів.

Дипломи старого зразка:

Терміново - 20 робочих днів. У звичайному порядку - 30 робочих днів.

Запит розрахунку вартості перекладу

Найшвидший спосіб отримати точну ціну перекладу - відправити документи перекладачу для оцінки.
Please type your full name.

Неверный ввод

Invalid email address.

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Обновить Неверный ввод

Про нас
50 мов перекладу
Блог
Як зробити замовлення?
Як визначити обсяг і вартість

Письмовий переклад
Усний переклад
Переклад документів
Апостиль

Бюро перекладів Київ
Бюро перекладів Україна
Бюро перекладів Лівобережна
Бюро перекладів

    Україна, 02002, Київ,
        м. Лівобережна,
        ул. Е. Свирстюка 23, оф. 524

    Пн.-Пт. (9.30-17.00)

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      +38 044 501 75 83   

      +38 093 524 30 38 

      +38 099 548 88 66 

  +38 063 216 67 01