Ліцензований бюро перекладів «Голден Тайм

Ліцензований бюро перекладів «Голден Тайм

Бюро перекладів Київ «Голден тайм» надає послуги з перекладу документів не тільки в Києві, по Україні, а й по ближньому і далекому зарубіжжю, так само нотаріальне завірення і консультації фахівців. Бюро перекладів Голден Тайм допоможе Вам проставити Апостиль в найкоротші терміни. І все це для того, щоб допомогти Вам! Навіть якщо звернутися в Бюро перекладів Голден Тайм Київ у вихідні або святкові дні, в неробочий час, ми завжди відкриті для Вас!

За сферою своєї діяльності ми стикаємося з: приватними та державними, комерційними і адміністративними, структурами. І, щоб впорається з поставленим завданням ми підготуємо за Вас правильно оформлені документи. Бюро перекладів Голден Тайм в Києві-прі необхідності допоможе так само Вам, правильно перекласти будь-який документ на потрібний Вам мову і завірити його нотаріально або печаткою бюро перекладів.

Ми заощадимо Ваш час, зробивши переклад стандартних документів (паспорт, св.о народження, диплом ....), За 10 хвилин. Не дивлячись на те, якої складності будуть Ваші документи - Центр перекладів Голден Тайм зможе виконати для Вас терміновий переклад на будь-яку мову. Вам тільки потрібно вибрати документи для перекладу. А наші фахівці подбають про все інше. Спектр наших послуг дуже великий. Ось тільки короткий перелік послуг від Бюро перекладів Голден Тайм Київ:

Нотаріальний переклад документів

Існує два види нотаріального засвідчення. Бюро перекладів Голден Тайм допоможе Вам вибрати правильний варіант. Нотаріус завіряє переклад під підпис перекладача, а також засвідчує копію з оригіналу документа з підписом перекладача. При завіренні документа, нотаріус автоматично перевіряє справжність диплома перекладача, його особистість і його кваліфікацію. Так само існує завірення документів з перекладом печаткою Бюро перекладів. Друк Бюро перекладів з підписом перекладача є гарантією і підтвердженням правильності перекладу і відповідності з оригіналу.

Письмовий переклад

Бюро перекладів Голден Тайм надає послуги письмового перекладу текстів, документів будь-якої складності і будь-якої тематики. А також переклад художньої літератури. Нас не злякає ніякої мову. Професійні перекладачі Бюро Перекладів Київ Голден тайм, допоможуть Вам перевести правильно - юридичну документацію, договори і фіскальні документи.,

Апостиль документів

Для того щоб Ваші документи, видані на території України, визнали за кордоном, необхідно пройти процедуру апостиль. Апостіль- підтверджує справжність документів, виданих на території іншої держави. Дуже часто виникає питання. А в яких випадках необхідно виконати апостиль? Наприклад, при виїзді за кордон на постійне місце проживання, при підтвердженні диплома, для навчання за кордоном, для підтвердження родинних зв'язків.

Усний переклад

Бюро перекладів Голден Тайм допоможе Вам з кваліфікованим перекладачем, носієм мови для усного перекладу. Наші фахівці впораються з будь-якого поставленого завдання. Перекладачі Бюро Перекладів Голден Тай допоможуть Вам провести семінар, презентацію. Провести захоплюючу екскурсію. А також допоможуть в переговорах з Вашим іноземним колегою. Всі наші перекладачі мають великий досвід і є дипломованими фахівцями. А також дотримуються конфіденційності та ділову етику. Бюро перекладів у Києві надає послуги з наступних видів усного перекладу:

Синхронний;

  • Послідовний;

  • Термінові послуги усного перекладу;

  • Послуги дипломованого перекладача на виїзді.

    <! - / wp: paragraph ->

?????????