Фітнес клуб преміум класу на Володимирській

 

Знаєте, яка основна причина зайвої ваги и не Ідеальної фігурі? Це фраза «почни з понеділка». Малорухлівій способ життя, неправильне харчування, споживання більшої кількості калорій, чем їх витрати - це все вторинна.

чекати до понеділка НЕ ​​нужно. Записати и почату Перше Тренування в фітнес спортклуб «Гран-Прі» ви можете вже сьогодні. ВІН працює без вихідних - даже в свята.

Що предлагает фітнес-клуб «Гран-Прі»

У фітнес-центрі «Гран-Прі» представлені найрізноманітніші спортивні напрями: йога, танці, пілатес, Бійцівський клуб, аеробіка и акваеробіка, сайкл, СИЛОВІ класи и функціональний тренінг . Окремо Варто відзначіті великий вибір секцій - сквош, бадмінтон, теніс. Це Відмінна заміна кардіотреніровкі на біговій доріжці - сквош и теніс більш ефектівні, при цьом займатіся набагато цікавіше. До того ж, це дуже модні сегодня види спорту.

Вибирай свой формат фітнесу

У фітнес-центрі «Гран-Прі» є комплексні програми, розроблені спеціально для вагітних жінок, спортсменів, які відновлюються після травм, людей, які хочуть схуднути, молодих матусь і дітей. Такі програми розроблені досвідченими тренерами спільно з медиками. Це дозволяє досягти мети без ризику для здоров'я - програмами передбачені всі особливості і можливі реакції організму конкретної групи людей.

З турботою про кожного клієнта

У фітнес-клубі «Гран-Прі» створені всі умови, щоб тренування дійсно приносили користь здоров'ю. Неправильно підібране навантаження - основна причина спортивних травм, особливо для новачків. Тому з вами будуть працювати досвідчені тренери, які будуть уважно стежити за реакціями вашого організму і складати для вас індивідуальні програми тренувань. Групові заняття будуються таким чином, щоб тренер міг приділити увагу кожному.

Також в клубі подбали про правильне харчування і відновлення після тренувань. Працює ресторан, в якому шеф-кухарі готують «правильну» їжу, є SPA-салон, в якому можна зняти м'язову напругу.

Чому варто вибрати фітнес-клуб «Гран-Прі»

Крім уже згаданих переваг (великий вибір видів спорту, наявність програм для окремих категорій людей, індивідуальний підхід до кожного клієнта), відзначимо інші переваги: ​​

- найбільша кількість тренажерів в одному клубі;

- велика кількість просторих залів;

- досвідчені тренери;

- зручний розклад групових занять;

- доступні ціни;

- дотримання санітарно-гігієнічних норм;

- зручне місце розташування в центрі Києва (м.Олимпийская)

 

?????????