Підручники Oxford Practice Grammar

«Превед красаціца што робиш?» Вас теж дратують такі повідомлення, де 5 помилок в кожному слові? Ось і носіям англійської не подобається, коли над їх рідною мовою «знущаються». Навіть якщо ви вчіть англійську для себе, дуже важливо писати і говорити на ньому грамотно. Ну а якщо він потрібен вам для роботи, навчання в закордонному вузі або переїзду за кордон, без ідеальної граматики вам не обійтися. А значить, вам потрібна серія підручників oxford practice grammar basic - кращий посібник для вивчення правил англійської мови на сьогоднішній день.

Чим англійська граматика відрізняється від російської / української?

Відмінностей дуже багато. Це і порядок слів у реченнях, використання артиклів і допоміжних слів, система часів дієслів. І дуже багато інших моментів, які не дозволяють російськомовним вільно почати говорити англійською навіть при наявності багатого словникового запасу.

Кому знадобляться підручники Oxford Practice Grammar?

Ці посібники розроблені і видані видавництвом Oxford University Press - тобто в Оксфордському університеті. І це вже значна причина, щоб вивчати англійську граматику саме за цими підручниками.

Кому можуть стати в нагоді підручники серії? Всім, без винятку, хто вирішив вивчати англійську мову. Неважливо, з якої причини - для себе, щоб спокійно почувати себе комфортно в подорожах, або для роботи в міжнародній корпорації. Посібники допоможуть підготуватися до здачі тестів TOEFL по кембріджської програмі. Рекомендовані для школярів з поглибленим вивченням іноземних мов.

Ключова перевага посібників - в них представлена ​​не тільки суха теорія, а й живі і цікаві приклади, з якими дуже легко запам'ятати правила і правильно їх використовувати в усній і письмовій мові . Дуже багато викладачів і репетитори англійської мови будують свої програми на основі посібників серії Оксфордської Практичної Граматики.

Oxford Practice Grammar - від простого до складного

Oxford Practice Grammar british book В серію входять 3 книги, які пов'язані між собою і дозволяють повністю освоїти програму граматики англійської мови. Вони побудовані за принципом від простого до складного:

- перша книга Basic with answers призначена для студентів з початковим рівнем знань;

- друга Grammar Intermediate - для середнього рівня;

- третя Grammar Advanced - для просунутого рівня.

Купити можна весь курс разом або кожну книгу окремо. Але краще взяти всю серію відразу - вийде дешевше.

 

?????????