Вивчайте іноземну мову віддалено в зручне для вас час і в будь-якому місці!

Якщо ритм життя заважає вам відвідувати курси іноземних мов особисто, скористайтеся перевагами сучасних технологій - шукайте з викладачем віддалено в зручне для вас час і місце. Все, що вам потрібно для вивчення мови, - це комп'ютер або мобільний телефон з підключенням до Інтернету. Заняття проводяться за допомогою безкоштовного додатку Skype або Zoom, яке дозволяє здійснювати відеодзвінки онлайн. Курси іноземних мов віддалено з будь-якої точки світу - чи було вивчення мови будь-коли зручнішим?

Ми пропонуємо онлайн - навчання діловій іноземних мов, крім того, можна вибрати курси в різних областях: бізнес, діловодство, юриспруденція, інформаційні технології і т. д.

Цей тип навчання особливо підходить, якщо вам потрібно інтенсивно вивчати іноземну мову, тому що ви визначаєте інтенсивність і розклад уроків.

Навіщо вивчати англійська мову віддалено онлайн?

  • Можливість скласти власний графік занять і вивчити мову з викладачем в зручному для вас місці і часу.
  • На захоплюючих уроках ви поліпшите свої знання граматики обраного іноземної мови, а також свої навички письма, розмовної мови, читання та аудіювання.
  • Вам не доведеться відмовлятися від вивчення іноземних мов, навіть якщо ви часто подорожуєте, їдете у відрядження або змушені проводити більше часу вдома.
  • Ви будете займатися індивідуально з учителем за програмами з урахуванням ваших інтересів.

    Уроки іноземної мови в середовищі Skype - інноваційне та зручне рішення для підприємців!

Для того, щоб вивчити іноземні мови або освіжити свої знання, більше немає необхідності йти в приміщення Навчального центру - сучасні технології дозволяють спілкуватися з викладачем у зручний для вас час і в будь-якому місці, вам потрібен тільки комп'ютер з виходом в Інтернет! Мовні курси по Skype організовані згідно з вашим розпорядком дня.

Мовні курси Skype пропонують використання загальних і ділових іноземних мов на додаток до курсів в різних областях, включаючи бізнес, ведення документації, право, інформаційні технології та інші.

Навіщо використовувати Skype для вивчення іноземних мов? 

- Є можливість вивчати іноземну мову в інтенсивному режимі, адже інтенсивність і графік занять визначає студент.

- Навички іноземної мови, включаючи граматику, письмо, говоріння, читання і аудіювання, викладаються на захоплюючих уроках.

- Також є можливість вивчати іноземні мови під час відряджень або відпустки. < / span>

- Навчання проходить по індивідуально розробленою програмою.

Електронне навчання - це сучасний і інноваційний метод вивчення іноземних мов, особливо підходить для компаній і індивідуального навчання. Він заснований на онлайн - доступі до інтерактивних навчальних матеріалів, студент вивчає іноземну мову під пильним наглядом вчителя, але ритм і спрямованість навчання адаптовані до порядку денному і інтересам студента.

З огляду на, що компанії мають широкий спектр специфіки, ми підготуємо програму навчання, яка відповідає потребам галузі, яку ви представляєте. Ви також зможете вибрати, яку мову вам потрібен - розмовний або ділової, а також визначити, які аспекти можуть бути найбільш важливими, наприклад, аудіювання чи граматика.

Навчальна програма оновлюється відповідно до набутої програмі. Після освоєння першої програми складається докладний звіт про прогрес знань студента і проблемних місцях.

Щоб дізнатися, чи підходить формат електронного навчання для вашого бізнесу, отримаєте пробний доступ. Зв'яжіться з нами на сайті cambridge.ua!

?????????