Бюро переводов Киев

Супровід іноземців в Україні

Послуга «Супровід Іноземців» включає в себе широкий спектр послуг. Компанія «Голден Тайм» надасть Вам кваліфікованого перекладача, який супроводжуватиме Ваших гостей.

Наш Гід-перекладач зустріне Ваших гостей в аеропортах України, на залізничних вокзалах та/або автовокзалах. Супроводжуватиме до вказаного готелю, допоможе в розселенні по номерах, а також проведе оглядову екскурсію містом.

З нашими перекладачами Ваші гості почуватимуть себе комфортно та затишно.

Бюро перекладів «Голден Тайм» надає кваліфікованих перекладачів.

Супровід іноземців  це  не лише усний переклад. Це - прогулянки містом з людиною, яка потребує перекладу для спілкування з людьми, що оточують його. По суті, перекладач стає  правою рукою іноземця, оскільки дозволяє йому спілкуватися з оточуючими, а також робить комфортнішим перебування в невідомій для зарубіжного гостя місцевості.

Послуга «Супровід іноземців у Києві», включає в себе декілька основних етапів. Спочатку гостя зустрічають у вказаному місці. Потім його супроводжують  до готелю або хостелу. Одночасно з цим людину знайомлять з місцевістю. Ключовий процес - це супровід під час поїздок, зустрічей, семінарів, покупок, святкових заходів і так далі. Більше того, перекладач у всьому допомагає гостю. Наприклад, шукати необхідну інформацію, об'єкт, людину, тощо. Наші співробітники мають великий досвід надання даного виду послуг. Ваші гості завжди почуватимуться  впевнено та комфортно.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев