Бюро переводов Киев

Свідоцтво про народження – апостиль

Апостиль на свідоцтво про народження проставляється досить часто. Такий апостиль Україні ставить Міністерство юстиції, проте підпис посадовця завіряється або в обласному управлінні юстиції, або в органі реєстрації за місцем видачі документа. Бюро Golden Time надасть вам допомогу в отриманні апостиля на свідоцтво про народження та, за необхідності, у перекладі і нотаріальному засвідченні. Термінове проставлення апостиля на свідоцтво про народження також є можливим, - зверніться до нашого менеджера з питань апостилювання та легалізації і він проконсультує вас з усіх питань.

Апостиль на свідоцтво про народження

apostille svidoctvo pro narodzhennia

Найбільш поширеним та популярним документом для оформлення різних типів віз є свідоцтво про народження. Апостиль на свідоцтво про народження часто буває необхідним для отримання довгострокової студентської або робочої візи в країну, яка підписала Гаазьку Конвенцію від 5 жовтня 1962 року.

Професіонали бюро Golden Time забезпечать швидке і якісне апостилювання свідоцтва про народження, а наші ціни приємно вас здивують.

Етапи апостилювання

За роки успішної діяльності бюро Golden Time у нас сформувався свій алгоритм роботи. Як відбувається апостилювання свідоцтва про народження, через які етапи необхідно пройти і що для цього треба зробити? Коротко опишемо цю процедуру:

  1. По-перше, необхідно переконатись, що документ не ламіновано, оскільки апостиль не ставиться на ламіновані документи. Якщо документ ламіновано, необхідно буде отримати його дублікат. Наші фахівці допоможуть вам зробити це оперативно.
  2. Зверніть увагу на рік видачі свідоцтва про народження: якщо свідоцтво видано до 1991 року, апостиль можна поставити на нотаріально завіреній копії такого свідоцтва.
  3. Проте, якщо ваше свідоцтво було видане з 1991 по 2003 рік, або якщо ви бажаєте поставити апостиль на свідоцтво про народження зразка СРСР, вам також буде необхідно отримати дублікат свідоцтва нового типу. Це ви зможете зробити у відділенні РАЦСу.
  4. Далі документ подається до відповідних органів для апостилювання. Отримати апостиль терміново впродовж трьох робочих днів ви зможете, якщо звернетесь до наших спеціалістів.

Органи, що проставляють штамп апостилю

В Україні штамп апостиля проставляють три державних органи, що знаходяться в м. Києві:

  • Міністерство Юстиції (нотаріальні документи, документи РАЦС);
  • Міністерство Освіти (атестати, дипломи).
  • Міністерство Закордонних Справ (медичні довідки, довідки з місця проживання, довідки про несудимість, тощо.)

Вартість послуги залежить від багатьох факторів: типу документа, країни, куди буде подано документ, інстанції, яка проставляє апостиль.

Звертайтеся до бюро Golden Time, якщо вам потрібен переклад з апостилем. Наш менеджер з питань апостилювання та легалізації буде радий проконсультувати вас з будь-яких питань.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев