Бюро переводов Киев

Терміновий апостиль

Трапляються випадки, що терміни, передбачені для проставлення апостиля, через певні обставини не підходять для клієнта, і виникає необхідність у терміновому апостилюванні. Саме для цього в бюро Golden Time передбачено послугу термінового апостиля та легалізації.

terminovyi apostille

У випадку, якщо отримати апостиль вам необхідно у максимально стислі терміни, звертайтеся до бюро Golden Time! Наші професійні менеджери з питань апостилювання нададуть вам консультацію та допоможуть терміново проставити апостиль на необхідних документах.

При замовленні Вами послуги термінового апостиля, наш менеджер професійно проконсультує вас з відповідних питань, збере всі необхідні документи, подасть документацію до відповідних відомств, отримає готові документи та передасть вам у максимально стислі терміни. Також максимально терміново будуть підготовлені переклад та нотаріальне засвідчення ваших документів.

  Ми цінуємо ваш час. Робота бюро Golden Time - це професіоналізм, перевірений часом.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев