Бюро переводов Киев

Терміновий переклад

Часто потрібен терміновий переклад документів, але терміновість визначає кожен постачальник перекладацьких послуг по-різному. Це залежить від кваліфікації перекладачів та наявності додаткових ресурсів.

Традиційно кваліфікований перекладач може обробити десять умовних (перекладацьких) сторінок за робочий день, решта - у понаднормовий час. Звичайно, можна пришвидшити темп роботи, але часто це впливає на якість.

У бюро GOLDEN TIME ви можете замовити терміновий переклад у Києві, при чому швидкість досягається завдяки розбивці документів на кілька частин і залученню відразу кількох кваліфікованих спеціалістів, які працюють з єдиною термінологічною базою. Завдяки такому грамотному підходу не втрачається якість перекладів.

Телефонуйте нам у будь-який час, ми завжди раді допомогти виконати терміновий переклад будь-яких документів.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев