Бюро переводов Киев

Усний переклад

Бюро перекладів «Голден Тайм» надає послуги професійного усного перекладу, який полегшить спілкування з іноземними партнерами при зустрічі по роботі (наради з діловими партнерами, переговори, виставки, форуми і так далі) або в особистих інтересах. Наші фахівці допоможуть Вам здолати мовні бар'єри при спілкуванні з іноземними партнерами.

usnyi pereklad

Просимо Вас звернути увагу. Існує два види усного перекладу. Послідовний та синхронний. Кожен з цих видів усного перекладу має свої особливості. Детальніше Ви можете дізнатися у розділах «Синхронний переклад» та «Послідовний переклад».

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев