Послідовний переклад

З розвитком економіки і взаємин між величезною кількістю країн і компаній, виникає необхідність в спілкуванні із зарубіжними партнерами. Такі зустрічі проводяться не так часто, щоб наймати на постійній основі перекладача, але і не так рідко, щоб можна було обійтися технічними переводять засобами. Більш того, часто бізнес стикається з тим, що переговори необхідно вести з партнерами з різних країн. Тоді вже точно не вигідно залучати цілий штат лінгвістів.


Вирiшення проблеми

Однак вирішення проблеми все ж є. Послуга послідовного перекладу від бюро перекладів GoldenTime. Наша система менеджменту допоможе вам отримати в допомогу одного з провідних лінгвістів Києва, а може і всієї України. Будь-яка мова на ваш вибір - англійська, французька, іспанська, турецька і безліч інших. Ціна таких послуг вас приємно здивує.


Використання послідовного перекладу

Послідовний переклад - це переклад прямої мови доповідача, здійснюваний після завершення репліки. Найчастіше використовується при діалозі або полілог. Такий спосіб перекладу вимагає від лінгвіста високої концентрації уваги, об'ємного словникового запасу (як в рідній мові, так і в іноземній), а також хорошою пам'яті. Це обумовлено тим, що перекладач повинен не тільки сформулювати переклад сказаного, а й запам'ятати все, що сказав доповідач, незалежно від того як довго він буде вести виклад. Лінгвіст, який здійснює послідовний переклад, крім усього іншого повинен бути обізнаний в тематиці бесіди, оскільки в ході діалогу може застосовуватися термінологія або вживатися мовні звороти, властиві лише того чи іншого виду діяльності. Однак не слід розглядати послідовний переклад тільки як інструмент успішного ведення бізнесу. Багатьом людям, які розділені мовним бар'єром, складно відмовитися від простого людського спілкування між собою. Запросити фахівця послідовного перекладу можна і для звичайного візиту ваших іноземних друзів.


Допомога в спiлкуваннi

Усний послідовний переклад допомагає спілкуватися між собою безлічі людей з усього світу. Величезна кількість вітчизняних компаній і підприємців не можуть знайти партнерів або постачальників на теренах рідної країни. У таких ситуаціях найвірнішим рішенням стає пошук компаньйонів за кордоном. Команда бюро перекладів GoldenTime не спеціалізується на такому пошуку, однак ви можете бути впевнені, що з нами у вас не виникне труднощів у здійсненні переговорів, укладення нових контрактів і отриманні замовлень.


Як замовити?

Замовте письмовий переклад текстів у нашому бюро досить просто. Можно подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такому сервісі, як письменний переклад, вартість складається при зверненні до наших спеціалістів.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також представляємо цікаві акційні пропозиції. 

Goldentime в Києві

Ми знаходимося в доступності 5 хвилин пішки від м. Лівобережна. Приходите, ми завжди будемо раді вам допомогти!

Запит розрахунку вартості перекладу

Найшвидший спосіб отримати точну ціну перекладу - відправити документи перекладачу для оцінки.
Please type your full name.

Неверный ввод

Invalid email address.

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Обновить Неверный ввод

Про нас
50 мов перекладу
Блог
Як зробити замовлення?
Як визначити обсяг і вартість

Письмовий переклад
Усний переклад
Переклад документів
Апостиль

Бюро перекладів Київ
Бюро перекладів Україна
Бюро перекладів Лівобережна
Бюро перекладів

    Україна, 02002, Київ,
        м. Лівобережна,
        ул. Е. Свирстюка 23, оф. 524

    Пн.-Пт. (9.30-17.00)

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      +38 044 501 75 83   

      +38 093 524 30 38 

      +38 099 548 88 66 

  +38 063 216 67 01

Позвонить