Бюро переводов Киев

Бюро юридичних перекладів в Києві

Не дарма в сучасному суспільстві юриспруденцію називають ґрунтовною наукою, адже завдяки їй не лише стосунки між людьми, але й відносини між державами суворо регламентовані. Юридичний переклад може стосуватися як митного, так і кримінального або податкового права, тому з документами працюють лише кваліфіковані фахівці з юридичною освітою.

Бюро юридичних перекладів GOLDEN TIME (Київ) надає послуги перекладу правових/юридичних документів з іноземної мови й нею. У чому полягає складність такого перекладу? У специфіці мови юристів мають місце архаїчні звороти, громіздко побудовані фрази. Важливо зрозуміти сенс, а для цього перекладач повинен мати знання в правовій царині. Часто потрібне нотаріальне засвідчення перекладу, а можливо й апостилювання. За кінцевий результат відповідальне бюро перекладів.

Замовити юридичний переклад за доступною ціною з гарантією якості можна в нашому бюро GOLDEN TIME. Ми пропонуємо:

  • юридичні переклади для фізичних осіб (дипломи, довіреності, довідки, свідоцтва, тощо)
  • юридичні переклади для юридичних осіб (ліцензії, позовні заяви, статути, листування між партнерами, сертифікати, афідевіти, документи по цивільних та кримінальних справах, тощо)

Переваги GOLDEN TIME:

  • Стислі терміни
  • Злагоджена робота команди
  • Гарантії
  • Доступні ціни
  • Анонімність

Співпраця з нами буде взаємовигідною!

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев