Екскурсії з гідом-перекладачем

Якщо Вам потрібно провести екскурсію якісно та на високому рівні, компанія «Голден Тайм» допоможе Вам у цьому. Наші професійні перекладачі покажуть пам'ятки міста та відкриють Вашим гостям, бізнес партнерам або рідним всю красу України. Вам не доведеться буде переживати що Ваше знання іноземної мови не дозволить це зробити. Кожен гід – перекладач нашої компанії має досвід проведення екскурсій для іноземних гостей. Це принесе Вам додаткове задоволення від якості послуг.

Якщо Вам потрібна професійна екскурсія з гідом-перекладачем, доручіть цю роботу спеціалістам з компанії «Голден Тайм». Наші фахівці допоможуть Вам підібрати список пам'яток та скласти план екскурсії відповідно до побажань та інтересів Ваших гостей, родичів, бізнес партнерів. Високий професіоналізм та якість не залишать Вас байдужими.

Комплекс послуг

Крім цього, ми можемо надати транспорт для Ваших гостей. Від машин класу «люкс», до автобусів на 52 місця. Також ми допоможемо вирішити питання з розселенням у готелях та харчуванням. Для компанії «Голден Тайм» немає нічого неможливого. У нас Ви можете замовити екскурсії не лише Києвом, але й по всіх містах України. Ваші гості залишаться задоволені. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, відповідно до Ваших вимог та смаків. Ми зможемо провести як групову екскурсію, так і індивідуальну. При цьому всі побажання замовника буде враховано. Наші перекладачі спілкуються більш ніж на 50 мовами. Екскурсії містом, зазвичай, тривають від 2 до 4 годин. Вартість екскурсії оплачується на погодинній основі. Висока кваліфікація наших перекладачів нікого не залишить байдужим. Ви отримаєте незабутні враження.

Ключовий процес - це супровід під час поїздок, зустрічей, семінарів, покупок, святкових заходів і так далі. Більше того, перекладач у всьому допомагає гостю. Наприклад, шукати необхідну інформацію, об'єкт, людину, тощо. Наші співробітники мають великий досвід надання даного виду послуг. Ваші гості завжди почуватимуться впевнено та комфортно.

Запит розрахунку вартості перекладу

Введіть ім'я будь ласка
Невірне введення
Invalid email address.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Завантажити документ
Неверный ввод
?????????