На всі послуги знижки до 20%
Послідовний переклад
Послідовний переклад

З розвитком економіки і взаємин між величезною кількістю країн і компаній, виникає необхідність в спілкуванні із зарубіжними партнерами. Такі зустрічі проводяться не так часто, щоб наймати на постійній основі перекладача, але і не так рідко, щоб можна було обійтися технічними переводять засобами. Більш того, часто бізнес стикається з тим, що переговори необхідно вести з партнерами з різних країн. Тоді вже точно не вигідно залучати цілий штат лінгвістів.

Вирiшення проблеми

Однак вирішення проблеми все ж є. Послуга послідовного перекладу від бюро перекладів GoldenTime. Наша система менеджменту допоможе вам отримати в допомогу одного з провідних лінгвістів Києва, а може і всієї України. Будь-яка мова на ваш вибір - англійська, французька, іспанська, турецька і безліч інших. Ціна таких послуг вас приємно здивує.

Послідовний переклад
Використання послідовного перекладу

Послідовний переклад - це переклад прямої мови доповідача, здійснюваний після завершення репліки. Найчастіше використовується при діалозі або полілог. Такий спосіб перекладу вимагає від лінгвіста високої концентрації уваги, об'ємного словникового запасу (як в рідній мові, так і в іноземній), а також хорошою пам'яті. Це обумовлено тим, що перекладач повинен не тільки сформулювати переклад сказаного, а й запам'ятати все, що сказав доповідач, незалежно від того як довго він буде вести виклад.

Лінгвіст, який здійснює послідовний переклад, крім усього іншого повинен бути обізнаний в тематиці бесіди, оскільки в ході діалогу може застосовуватися термінологія або вживатися мовні звороти, властиві лише того чи іншого виду діяльності. Однак не слід розглядати послідовний переклад тільки як інструмент успішного ведення бізнесу. Багатьом людям, які розділені мовним бар'єром, складно відмовитися від простого людського спілкування між собою. Запросити фахівця послідовного перекладу можна і для звичайного візиту ваших іноземних друзів.

Допомога в спiлкуваннi

Усний послідовний переклад допомагає спілкуватися між собою безлічі людей з усього світу. Величезна кількість вітчизняних компаній і підприємців не можуть знайти партнерів або постачальників на теренах рідної країни. У таких ситуаціях найвірнішим рішенням стає пошук компаньйонів за кордоном. Команда бюро перекладів GoldenTime не спеціалізується на такому пошуку, однак ви можете бути впевнені, що з нами у вас не виникне труднощів у здійсненні переговорів, укладення нових контрактів і отриманні замовлень.

Вибирайте GOLDEN TIME
отримуйте перекладацькі послуги найвищої якості!

В агенції працюють професійні перекладки. Часто буває так, що для виконання замовлення також залучаються безпосередньо носії мови. Таким чином, вдається здійснити переклад практично ідеальної якості. Особливо важливо, щоб вичитував носій мови, коли проводитись переклад документів зовнішнього користування.

У будь-якому варіанті, Ви можете звертатися до GOLDEN TIME: при замовленні великих і маленьких обсягів, при перекладі рідкісною і поширеною мовою. Фахівці агентства докладуть усіх зусиль, щоб Ви отримали саме те, що Вам потрібне!