Супровід іноземців в Києві

Послуга «Супровід Іноземців» включає в себе широкий спектр послуг. Компанія «Голден Тайм» надасть Вам кваліфікованого перекладача, який супроводжуватиме Ваших гостей. Наш Гід-перекладач зустріне Ваших гостей в аеропортах України, на залізничних вокзалах та/або автовокзалах. Супроводжуватиме до вказаного готелю, допоможе в розселенні по номерах, а також проведе оглядову екскурсію містом. З нашими перекладачами Ваші гості почуватимуть себе комфортно та затишно. Бюро перекладів «Голден Тайм» надає кваліфікованих перекладачів.

Замовити супровід іноземців

Супровід іноземців це не лише усний переклад. Це - прогулянки містом з людиною, яка потребує перекладу для спілкування з людьми, що оточують його. По суті, перекладач стає правою рукою іноземця, оскільки дозволяє йому спілкуватися з оточуючими, а також робить комфортнішим перебування в невідомій для зарубіжного гостя місцевості. Послуга «Супровід іноземців у Києві», включає в себе декілька основних етапів. Спочатку гостя зустрічають у вказаному місці. Потім його супроводжують до готелю або хостелу. Одночасно з цим людину знайомлять з місцевістю.

Ключовий процес - це супровід під час поїздок, зустрічей, семінарів, покупок, святкових заходів і так далі. Більше того, перекладач у всьому допомагає гостю. Наприклад, шукати необхідну інформацію, об'єкт, людину, тощо. Наші співробітники мають великий досвід надання даного виду послуг. Ваші гості завжди почуватимуться впевнено та комфортно.

Запит розрахунку вартості перекладу

Введіть ім'я будь ласка
Невірне введення
Invalid email address.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Завантажити документ
Неверный ввод
?????????